Cześć ! Mam na imię Klaudia.

na co dzień uśmiech nie schodzi mi z twarzy. uwielbiam naturę, czułość, a przede wszystkim prawdziwe emocje. Jestem fotografem ślubnym. aktualnie mieszkam w trójmiescie, ale pochodzę z iławy, miasta w województwie  warmińsko-mazurskim, które jest otoczone lasami i jeziorami, Stąd moje uwielbienie natury, z którą obcuję od dziecka. fotografuje na terenie całego kraju, więc bez problemu dojadę do was nawet i na drugi koniec polski. z wykształcenia jestem inżynierem technologii żywności, jednak ten wybór to był głos rozsądku. Serce od zawsze podpowiadało mi, że fotografia to jest właśnie to ! A jak to się mówi.. do odważnych świat należy, więc Postanowiłam zaryzykować i dzięki temu z pasji stworzyłam swój wymarzony zawód.
fotografując staram się uchwycić czułość - tę między wami. Najważniejsze dla mnie są emocje i ludzie, którzy je tworzą. Każdy ślub to inna, ale jakże piękna historia. historia waszej miłości, którą ja tylko uwieczniam. jednak staram się robić to jak najprawdziwiej i najpiękniej, żebyście mieli niezapomnianą pamiątkę z tego cudownego dnia na całe życie. ​​​​​​​​​​​​​​ ​​​​​​​

,,Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic, w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali."
Don McCullin ​​​​​​​
Back to Top